Skip to content Skip to footer
 • Genel
 • Kimler Katılabilir?
 • Eğitim İçeriği
 • S.S.S
 • Eğitmen

 Karma astroloji, geçmiş yaşamlarımızdan getirdiğimiz deneyimleri doğum haritası üzerinden, çeşitli teknikler ile inceleyerek bu yaşamda nasıl yol almamız gerektiğini gösteren bir alandır. Doğu ve batı astrolojilerinin bir harmanı olarak karşımıza çıkan karma astroloji, yaşamlarımızda düğümlenmiş noktaları, sürekli tekrarlanan döngüleri anlamamıza yardımcı olur.

Bilinçaltımızda yatan duygularımızın, korku ve kaygılarımızın sebeplerini keşfederek bu yaşamdaki misyonumuzu fark etmemize katkı sağlar.

Karmik ödüllerimiz ve karmik borçlarımızın neler olduğunu öğrenmemiz konusunda bize rehberlik eder. Bırakmamız gereken gölge yönler neler, yaşadığımız ilişkiler karmik mi ya da Dünyanın hangi bölgesinde geçmiş yaşam izlerimiz var sorularına Karma Astroloji teknikleri ile cevap bulabiliriz.

Astrolojinin spritüel tarafında uzmanlaşmak istiyorsanız Karma Astroloji Eğitimi sizlere önemli farkındalıklar kazandıracaktır.

Karma Astroloji eğitimi bir uzmanlaşma alanı olduğundan, Astroloji temel ve ileri seviye eğitimlerinin tamamlanmış olması gereklidir. Doğum haritası ile kişinin yaşam deneyiminin gerçek anlamını çözebilmesi için astroloji tekniklerine hakim olmak önemlidir.

 1. Karma Yasası
 2. Karmik Göstergeler 1- Yükselen burçlar, karmik evler ve karmik burçlar
 3. Karmik Göstergeler 1- Açılar
 4. Karmik Açı kalıpları
 5. Ay ve Ay Düğümleri
 6. Satürn
 7. Plüton 1
 8. Plüton 2
 9. Chiron
 10. Retro Gezegenler
 11. Vertex
 12. Sabit Yıldızlar
 13. Prenatal Tutulmalar
 14. Sinastride zorlayıcı açılar-Satürn
 15. Sinastride zorlayıcı açılar-Uranüs
 16. Sinastride zorlayıcı açılar-Neptün-Plüton
 17. Karmik Aşk
 18. Drakonik Haritalar
 19. Astrokartografi
 20. Örnek Harita

1- Eğitim Formatınız Nedir?

Eğitimlerimizi 4 farklı şekilde; dökümanlı eğitimler, videolu eğitimler, canlı yayın eğitimleri ve yüzyüze eğitimler olarak sizlere sunmaktayız.

2- Sertifika Programlarına Nasıl Kayıt Olabilirim?

Üst kısımda gördüğünüz ‘’ Hemen Başvur’’ kısmından başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız size en kısa süre içerisinde telefon aracılığı ile geri dönüş sağlayacaktır.

3- Eğitimlere Nereden Ulaşabiliriz?

Türkiye’de ki tüm eğitim firmalarından farklı olarak sizlere kişiye özel, kaliteli ve geniş bir otomasyon sistemi hazırladık. Kendi kullanıcı adınız ve şifreniz ile derslerinize buradan ulaşabileceksiniz. Kişiye özel sisteminize cep telefonu, tablet ve bilgisayarlarınız üzerinden ulaşabilirsiniz.

4- Eğitimlerime Ne Kadar Süre Online Erişim Yapabileceğim?

Eğitimin müfredatının süresine göre online erişiminiz sürenin 3 katı süresinde olacaktır.

5- Eğitim Videolarını İzleme Sınırım Var Mı?

Videolarınızı açık olduğu tarihler içerisinde sınırsız kez izleyebilirsiniz. Eğitime kayıt olduğunuz ilk andan itibaren danışmanlarımız tarafından takibi yapılmaktadır.

6- Sınav Formatı Nedir, Nasıl Gerçekleşir?

Sınavlarımız online bir şekilde çoktan seçmeli (TEST) olarak gerçekleşiyor.

7- Sınavdan Geçme Notum Nedir?

60 puan sınavdan geçmeniz için yeterli olacaktır.

8- Sınava Kaç Kez Girme Hakkım Var?

Sınavlara 3 kez girebilirsiniz.

9- Eğitimlerimi Tamamladığımda Herhangi Bir Belge Alacak Mıyım?

Eğitimlerinizi tamamladığınız programına göre Uluslararası Onaylı serfitikaya sahip olacaksınız.

10- Nasıl Ödeme Yapabilirim, Taksit Seçeneği Bulunuyor Mu?

Ödemeleriniz için Click Akademi size birçok imkân sunacak ve sizin için uygun olan ödeme yöntemini kullanabileceksiniz. Dilerseniz taksitli bir şekilde ödeme imkânı da sunuyoruz.

11- Sorun Yaşadığımda Nasıl Destek Alırım?

Click Akademi’nin genç ve dinamik eğitim danışmanı kadrosuna istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Aslıhan Doktoroğlu

1995 Boğaziçi Üniversitesi Kimya Bölümü mezuniyetinden sonra 15 sene kurumsal firmalarda pazarlama, iletişim ve eğitim alanlarında yöneticilik yaptı. 1998’de Marmara Üniversitesinden Pedagojik formasyon aldı. TEGV ve Çekmeköy Gönüllüleri Derneği’nde aktif görev aldı.

2010 yılından itibaren kişisel gelişim, nefes ve astroloji eğitimleri aldı. Oğuzhan Ceyhan Astroloji Akademisi İleri Astroloji Eğitimi ve Sinem Leyla Sinastri ve Psikolojik Astroloji Eğitimini tamamladı.

Milliyet Pembe Nar’da ve kendi sayfasında köşe yazarlığına devam etmekte, çeşitli Astroloji eğitimleri, bireysel Astrolojik danışmanlık ve workshoplar vermektedir.

BAŞVUR
BAŞVURU / KAYIT FORMU


  Giriş Yap