Skip to content Skip to footer
 • Genel
 • Kimler Katılabilir?
 • Eğitim İçeriği
 • S.S.S
 • Eğitmen

Astroloji Eğitimi

Astroloji eğitimi, astrolog olmak ve bu alanda kariyer yapmak isteyen kişilerin başvurduğu bir eğitim programıdır. Gökyüzündeki cisimlerin, yeryüzünde yaşayan canlılarla olan etkileşimi; astroloji biliminin temel araştırma noktası olarak gösterilmektedir. Profesyonel bir eğitim sonucunda kişiler; gezegenler ve duygular arasındaki bağlantıyı daha net görebilmektedir. Bu bağlamda astroloji kursu, kişilerin daha geniş bir hayat vizyonuna sahip olmalarına yardımcı olmaktadır.

Astroloji Nedir?

Astroloji, kişilerin gelecek yaşam olayları hakkında fikir yürütmesine olanak tanıyan bir düşünce sistemidir. Gökyüzünde süregelen olaylar ve yeryüzünde süregelen olaylar arasında, mutlak bir bağlantı olduğuna inanan astroloji; bu bağlantıyı kişilere aktararak, kişilerin yaşam koşullarını düzenlemeyi hedeflemektedir.

Astroloji bilimi, her bir kişiye ayrı ayrı haritalar çıkararak; kişilerin olası kaderleri hakkında fikir yürütmektedir. Astroloji bilimi konusunda uzmanlaşmış kişiler, insanların geleceğe yönelik daha hazırlıklı olmasına yardımcı olmaktadır. Astroloji bilimi, günlük yaşamı ve gelecek olayları düzenlemeyi hedeflemektedir.

Astroloji Eğitimi İçerisinde Neler Öğretilir?

Astroloji eğitimi içerisinde, astroloji biliminin temel kanunları ve günlük hayatta kullanılabilen bazı teknikleri öğretilmektedir. Doğum haritası çıkarma, burç yorumlama ve geleceğe yönelik tahmin; astroloji kursu içerisinde öğretilen yöntemler olarak sıralanmaktadır. Bu yöntemler, eğitim almak isteyen kişilerin kolaylıkla öğrenebileceği şekilde anlatılmaktadır.

Astroloji alanında farkındalık kazanmak isteyen kişiler, temel ve ileri seviye astroloji eğitimlerini başarılı bir şekilde bitirmek için çaba göstermektedir. İnsan ile temas eden tüm alanlarda, astroloji biliminin prensiplerinden yararlanmak mümkündür. Bu bağlama, temel seviye astroloji ve ileri seviye astroloji eğitimlerinin en iyi şekilde bitirilmesi gerekmektedir.

Astroloji Eğitimini Kimler Alabilir?

Astroloji alanına ilgi duyan kişiler, “astroloji eğitimi nasıl alınır?” sorusuna güvenilir bir cevap aramaktadır. Astroloji alanında uzman olmak isteyen kişiler, online veya yüz yüze olarak planlanan eğitimlerden yararlanabilmektedir. Bu eğitimler, kişilerin astroloji konusunda uzmanlık derecesine sahip olmasına olanak tanımaktadır.

Astroloji bilimi alanında uzman olmak, herhangi bir sınır ve koşul gerektirmemektedir. Astroloji bilimine ilgi duyan veya bu alanda kendini geliştirmek isteyen herkes temel astroloji ve ileri düzey astroloji eğitimlerine katılabilmektedir. Online astroloji eğitimi, herhangi bir diploma şartı aranmaktadır. Bu sayede isteyen herkesin evinden çıkmadan eğitim alması mümkün hale gelmektedir.

Astroloji Eğitimi Hangi Alanlarda Kullanılır?

Astroloji biliminin temel ilkeleri; pazarlama, insan kaynakları, halkla ilişkiler ve psikoloji alanlarında kullanılabilmektedir. İnsan ile temas eden ve insan ilişkilerinin rol oynadığı tüm alanlar; astroloji biliminin sağladığı avantajlardan yararlanabilmektedir.

Astrologlar; kişilik analizi, ilişki analizi ve gelecek analizi gibi konularda hizmet verebilmektedir. Astrologlar, bu alanda geliştirdikleri becerilerini; finansal astroloji alanında da kullanabilmektedir. Astroloji bilimi, kariyer basamaklarını kaliteli bir şekilde çıkmak isteyen kişiler için son derece uygundur.

Online astroloji eğitimi, kişilerin konfor alanlarından uzaklaşmadan astroloji alanında uzmanlaşmalarına olanak tanımaktadır. Astroloji biliminin en temel ilkeleri, astroloji eğitimi prosedürleri ile öğrencileri aktarılmaktadır. Bu eğitimi başarıyla tamamlayan kişiler, astroloji biliminin ilkelerini hayatının her alanında kullanabilmektedir.

Kimler Astroloji Uzmanı Olabilir?

Astroloji uzmanı olmak isteyen kişiler, “en iyi astroloji eğitimi kimden alınır?” gibi soruların cevaplarını aramaktadır. Uzaktan astroloji eğitimi, alanında uzman olan profesyonel eğitmenler eşliğinde yürütülmektedir. Bu eğitmenler, astroloji biliminin tüm ilkelerini öğrencilerine aktarmaktadır.

Astroloji uzmanı olmak için herhangi bir sınır veya diploma şartı bulunmamaktadır. Astroloji bilimine ilgi duyan ve astroloji alanında kendini geliştirmek isteyen herkes, en iyi astroloji eğitimi fırsatlarından yararlanabilmektedir. Bununla birlikte astroloji uzmanı olmak isteyen kişilerin, çoğunlukla insan ilişkileri ile bağlantılı olduğu alanlardan çalıştığı görülmektedir.

Astroloji Eğitiminin Size Kazandıracakları

Kaliteli bir astroloji uzmanlık eğitimi, kişilerin günlük hayatlarını daha kaliteli idame ettirmesine yardımcı olmaktadır. Kişilerarası ilişkiler, meslek seçimi ve daha nice konu; astroloji biliminin sağladığı katkılar sayesinde daha kaliteli hale gelmektedir. Özellikle bu alanda uzmanlık kazanan kişiler, daha kolay bir şekilde gelecek planlaması yapabilmektedir.

Astroloji bilimi, farklı bilim dallarında bilgi sahibi olmaya olanak tanımaktadır. Bu eğitimler arasında numeroloji eğitimi de bulunmaktadır. Numeroloji eğitimi, kişilerin hayatı üzerinde etki gösteren rakamların doğru bir şekilde yorumlanmasına yardımcı olmaktadır. Astroloji biliminin temel ilkeleri, numeroloji eğitimine yardımcı olmaktadır.

Astroloji eğitimiyle elde edilen bilgiler, kişilerin daha kaliteli bir gelecek planlaması yapmasına olanak tanımaktadır. Bazı olası durumları önceden tahmin etmek, atılacak adımların daha dikkatli olmasını sağlamaktadır. Doğum haritası çıkarma teknikleri kullanılarak, kişilerin kaderleri hakkında fikir sahibi olunabilmektedir.

Astroloji Eğitim Programı Modülleri Nasıldır?

Astroloji eğitim programı, iki modülden oluşmaktadır. Temel seviye astroloji ve ileri seviye astroloji; eğitim programının modülleri olarak sıralanmaktadır. Temel seviye astroloji, astroloji biliminin terim ve kavramlarının öğretildiği modüldür. Bu seviyenin başarılı bir şekilde tamamlanması, ileri seviye astroloji eğitiminin daha anlaşılır olmasına yardımcı olmaktadır.

İleri seviye astroloji, eğitimde öğrenilen bilgilerin uygulamaya dökülmesi anlamına gelmektedir. Doğum haritası çıkarma, kader motifi yorumlama ve gelecek tahmini yapma; ileri düzey astrolojinin uygulama alanları olarak sıralanmaktadır. Temel ve ileri düzey astroloji eğitiminin başarıyla tamamlanması; astrolog unvanının alınmasına olanak tanımaktadır.

Astroloji biliminin temel ilkelerini en iyi şekilde irdeleyen kişiler, bu bilimin sağladığı avantajları günlük hayatlarında kullanabilmektedir. Astroloji eğitimi fiyatları, kişilerin kolayca ulaşabileceği bir aralıkta olması nedeniyle; bu alana ilgi duyan herkes eğitim fırsatlarından yararlanabilmektedir.

Astroloji Sertifikasını Nerelerde Kullanabilirim?

Astroloji uzmanlık eğitimleri, kişilerin pek çok farklı alanda kariyer yapabilmesine yardımcı olmaktadır. İçsel yolculuk ve kozmik enerji eğitimi, astroloji sertifikasının işleyeceği yerler olarak sıralanmaktadır. Bu alanlarda kendini geliştiren kişiler, sertifikalı astroloji eğitimi ile daha da fazla gelişebilmektedir.

Astroloji sertifikası, eğitim sürecini başarıyla tamamlayan kişilere verilmektedir. Bu sertifikaya sahip olan kişiler, profesyonel anlamda astroloji hizmeti verebilmektedir. Bununla beraber, astroloji sertifikası almaya hak kazanan kişilerin; kendi yaşamlarını daha kaliteli idame ettirmesi mümkün hale gelmektedir.

Astroloji kursuna katılmak için herhangi bir ön koşul gerekmemektedir. Astrolojiye ilgi duyan, Astrolojik bilgisini geliştirmek isteyen ve Astrolojiyi farklı şekilde yorumlamak isteyen herkes Astroloji eğitimlerine katılabilir.

 1. Astroloji tarihi, astroloji kullanım alanları ve harita kavramı
 2. Elementler & Nitelikler
 3. Burçlar 1
 4. Burçlar 2
 5. Burçlar 3
 6. Burçlar 4
 7. Güneş
 8. Yükselen Burçlar
 9. Ay, Ay fazları
 10. Ay Burçları
 11. Kişisel gezegenler ve Retro kavramı, Merkür
 12. Kişisel gezegenler Venüs
 13. Kişisel gezegenler Mars
 14. MC/ Stelyum/ Örnek harita
 15. Evlerin anlamları
 16. Jüpiter
 17. Satürn
 18. Jenerasyon gezegenleri Uranüs
 19. Jenerasyon gezegenleri Neptün
 20. Jenerasyon gezegenleri Pluton
 21. Açılar 1
 22. Açılar 2
 23. Açı kalıpları 1
 24. Açı kalıpları 2/ Örnekler
 25. Ay Düğümleri
 26. Tutulmalar
 27. Tutulmalar /Örnek
 28. Juno
 29. Chiron
 30. Sabit Yıldızlar
 31. Örnek Harita

1- Eğitim Formatınız Nedir?

Eğitimlerimizi 4 farklı şekilde; dökümanlı eğitimler, videolu eğitimler, canlı yayın eğitimleri ve yüz yüze eğitimler olarak sizlere sunmaktayız.

2- Sertifika Programlarına Nasıl Kayıt Olabilirim?

Üst kısımda gördüğünüz ‘’ Hemen Başvur’’ kısmından başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız size en kısa süre içerisinde telefon aracılığı ile geri dönüş sağlayacaktır.

3- Eğitimlere Nereden Ulaşabiliriz?

Türkiye’de ki tüm eğitim firmalarından farklı olarak sizlere kişiye özel, kaliteli ve geniş bir otomasyon sistemi hazırladık. Kendi kullanıcı adınız ve şifreniz ile derslerinize buradan ulaşabileceksiniz. Kişiye özel sisteminize cep telefonu, tablet ve bilgisayarlarınız üzerinden ulaşabilirsiniz.

4- Eğitimlerime Ne Kadar Süre Online Erişim Yapabileceğim?

Eğitimin müfredatının süresine göre online erişiminiz sürenin 3 katı süresinde olacaktır.

5- Eğitim Videolarını İzleme Sınırım Var Mı?

Videolarınızı açık olduğu tarihler içerisinde sınırsız kez izleyebilirsiniz. Eğitime kayıt olduğunuz ilk andan itibaren danışmanlarımız tarafından takibi yapılmaktadır.

6- Sınav Formatı Nedir, Nasıl Gerçekleşir?

Sınavlarımız online bir şekilde çoktan seçmeli (TEST) olarak gerçekleşiyor.

7- Sınavdan Geçme Notum Nedir?

60 puan sınavdan geçmeniz için yeterli olacaktır.

8- Sınava Kaç Kez Girme Hakkım Var?

Sınavlara 3 kez girebilirsiniz.

9- Eğitimlerimi Tamamladığımda Herhangi Bir Belge Alacak Mıyım?

Eğitimlerinizi tamamladığınız programına göre Uluslararası Onaylı serfitikaya sahip olacaksınız.

10- Nasıl Ödeme Yapabilirim, Taksit Seçeneği Bulunuyor Mu?

Ödemeleriniz için Click Akademi size birçok imkân sunacak ve sizin için uygun olan ödeme yöntemini kullanabileceksiniz. Dilerseniz taksitli bir şekilde ödeme imkânı da sunuyoruz.

11- Sorun Yaşadığımda Nasıl Destek Alırım?

Click Akademi’nin genç ve dinamik eğitim danışmanı kadrosuna istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Aslıhan Doktoroğlu

1995 Boğaziçi Üniversitesi Kimya Bölümü mezuniyetinden sonra 15 sene kurumsal firmalarda pazarlama, iletişim ve eğitim alanlarında yöneticilik yaptı. 1998’de Marmara Üniversitesinden Pedagojik formasyon aldı. TEGV ve Çekmeköy Gönüllüleri Derneği’nde aktif görev aldı.

2010 yılından itibaren kişisel gelişim, nefes ve astroloji eğitimleri aldı. Oğuzhan Ceyhan Astroloji Akademisi İleri Astroloji Eğitimi ve Sinem Leyla Sinastri ve Psikolojik Astroloji Eğitimini tamamladı.

Milliyet Pembe Nar’da ve kendi sayfasında köşe yazarlığına devam etmekte, çeşitli Astroloji eğitimleri, bireysel Astrolojik danışmanlık ve workshoplar vermektedir.

BAŞVUR
BAŞVURU / KAYIT FORMU


  Giriş Yap