Skip to content Skip to footer
 • Genel
 • Kimler Katılabilir?
 • Eğitim İçeriği
 • S.S.S
 • Eğitmen

İleri Seviye Astroloji Eğitimi Nedir ?

Temel eğitim seviyesini tamamlayarak astroloji alanında ileri seviyede uzmanlaşmak isteyen öğrenciler için açılan Astroloji İleri Seviye Eğitimi, uzman Astrolog Aslıhan Doktoroğlu tarafından verilmektedir. Bu eğitiminin temel amacı; Astroloji Eğitimine katılmış bireylerin, bu eğitimde aldıkları temel bilgilerin derinleştirilmesi ve öngörü tekniklerinin öğrenilmesidir. Astroloji Eğitimi sonrasında bir doğum haritasını ana hatlarıyla yorumlayabilecek seviyeye gelinmişti. Astroloji İleri Seviye Eğitimi ile de mevcut bilgileri daha ileri boyuta taşınacak. En önemlisi de yeni tekniklerle haritanın vaat ettiklerinin ne zamanlarda gerçekleşebileceği yorumlanacak. Bu sayede bir doğum haritasını analiz etme ve öngörü yapabilme becerisi kazanılacaktır.

Astroloji artık ilgi alanı olmaktan çıkarak uzmanlaşabileceğiniz bir alan haline gelecek. Astrolojik danışmanlık vermek ve yorum yapabilmek için gereken yeterliliğe sahip olarak profesyonel bir hayata adım atabilirsiniz.Uzmanlık eğitiminde, temel bilgileri pekiştirecek gelişmiş yöntem ve teknikler vardır. Ayrıca, astrolojinin herhangi bir dalında yorum yapabilecek düzeye gelerek, o dala özgü teknikleri kullanabilmenize olanak sağlayan çalışmalarda bulunabilirsiniz. Astroloji uzmanlık eğitimi ile, Astrolojiyi sadece ilgi alanı olmaktan çıkarıp üzerinde uzmanlaşacağınız biralan haline getirebilirsiniz. Gerçek manada Astrolojik yorum yapabilecek yeterliliğe sahip olarak profesyonel hayata bir adım atabilirsiniz. Temel Astroloji bilgisiyle öğrenilen teknikler kullanılarak çıkartacağınız doğum haritası ile potansiyelinizi keşfedecek, haritanızdaki bilgileri yorumlayarak öngörülerde bulunabileceksiniz. Aldığınız eğitim sonunda yapacağınız analizlerile kendinizi ve olasılıklarınızı tanımaya yaklaşırken, çevrenizi de bu konuda aydınlatabilirsiniz.

Astroloji Sertifikasını Nerelerde Kullanabilirim ?

Uzmanlık eğitimine katılanlar, yetenek ve tecrübesine göre, kendi yorumlama sanatını ortaya koyarak astrolojik içerikler üretebilirler. Bu alanda yaptığınız çalışmalarla yeterli düzeye geldikten sonra, gerçek anlamda işe yarayan yorumlama sanatına sahip olur, astrolog olarak anılma yetkisini kazanırsınız. Kendi alanlarında konuya hakim, bilgi ve deneyime sahip kişiler,

Kişisel gelişim, ruhsal gelişim, sağlık, İlişkiler ve evlilik, çocuk gelişimi, sosyal statü, kariyer hayatı, mesleki beceriler Ekonomi alanında astrolojik bilgi verebilir.

Astroloji Uzmanlık Eğitimini Neden Click Akademi’den Almalıyım ?

Bu eğitim, Ünlü Astrolog, araştırmacı, yazar Aslıhan Kozluca’nın tecrübeli anlatımı ve bilgileriyle Astrolojiyi içselleştirmenizi ve kendi görüşlerinizle uzman bir şekilde yorumlamanızı sağlayacaktır. Astroloji İleri Seviye Eğitimi 50 saatlik bir programdır. Program sonunda başarılı olan kişilere Uluslararası Akredite olan İleri Seviye Astroloji sertifikası verilecektir. Üstelik, uluslararası geçerli sertifika ile tüm Türkiye ve uluslararası mecralarda tanınma şansına da sahip olacaksınız

Astrolojide uzmanlaşma yolunda yeni bilgiler eklemek için önce temel öğrenim düzeyinin tamamlanmış olması gerekmektedir. Astroloji temel seviye eğitimini tamamlayan kursiyerler, astroloji terimlerini iyice kavradıktan sonra diğer yöntemleri öğrenmek için Astroloji İleri Seviye eğitimine katılabilir. Astrolojik yöntemi anlayabilmek için, öncelikle analitik düşünme alışkanlığına, basit matematik işlemleri yapabilmeye ve genel kültür bilgisine gereksiniminiz vardır. Ayrıca, uygulamalar genellikle insanlara yönelik olduğundan, hayatı ve insanı yeterince tanımanız gerekmektedir.

 1. Transit Geçişler 1
 2. Transit Geçişler 2
 3. Tutulmalar 1
 4. Tutulmalar 2
 5. Return Haritalar/Solar Return
 6. Lunar Return
 7. Asteroidler Juno
 8. Asteroidler Vesta
 9. Asteroidler Pallas
 10. Asteroidler Ceres
 11. Dekanatlar/ Üçlü Yöneticilik 1
 12. Dekanatlar/ Üçlü Yöneticilik 2
 13. Progres
 14. Progres
 15. Solar Arc
 16. Açılar
 17. Açı Kalıpları
 18. Stelyum/Almuten
 19. Orta Noktalar
 20. Sabit Yıldızlar 1
 21. Sabit Yıldızlar 2
 22. Kompozit Harita
 23. Sinastri 1
 24. Sinastri 2
 25. Mundane Astroloji 1
 26. Mundane Astroloji 2
 27. Lilith ve Eris/ Aylık Yorum
 28. Rektifikasyon Teknikleri 1
 29. Rektifikasyon Teknikleri 2
 30. Vertex

1- Eğitim Formatınız Nedir?

Eğitimlerimizi 4 farklı şekilde; dökümanlı eğitimler, videolu eğitimler, canlı yayın eğitimleri ve yüz yüze eğitimler olarak sizlere sunmaktayız.

2- Eğitimlere Nereden Ulaşabiliriz?

Türkiye’de ki tüm eğitim firmalarından farklı olarak sizlere kişiye özel, kaliteli ve geniş bir otomasyon sistemi hazırladık. Kendi kullanıcı adınız ve şifreniz ile derslerinize buradan ulaşabileceksiniz. Kişiye özel sisteminize cep telefonu, tablet ve bilgisayarlarınız üzerinden ulaşabilirsiniz.

3- Eğitimlerime Ne Kadar Süre Online Erişim Yapabileceğim?

Eğitimin müfredatının süresine göre online erişiminiz sürenin 3 katı süresinde olacaktır.

4- Eğitim Videolarını İzleme Sınırım Var Mı?

Videolarınızı açık olduğu tarihler içerisinde sınırsız kez izleyebilirsiniz. Eğitime kayıt olduğunuz ilk andan itibaren danışmanlarımız tarafından takibi yapılmaktadır.

5- Sınav Formatı Nedir, Nasıl Gerçekleşir?

Sınavlarımız online bir şekilde çoktan seçmeli (TEST) olarak gerçekleşiyor.

6- Sınavdan Geçme Notum Nedir?

60 puan sınavdan geçmeniz için yeterli olacaktır.

7- Sınava Kaç Kez Girme Hakkım Var?

Sınavlara 3 kez girebilirsiniz.

8- Eğitimlerimi Tamamladığımda Herhangi Bir Belge Alacak Mıyım?

Eğitimlerinizi tamamladığınız programına göre Uluslararası Onaylı serfitikaya sahip olacaksınız.

9- Nasıl Ödeme Yapabilirim, Taksit Seçeneği Bulunuyor Mu?

Ödemeleriniz için Click Akademi size birçok imkân sunacak ve sizin için uygun olan ödeme yöntemini kullanabileceksiniz. Dilerseniz taksitli bir şekilde ödeme imkânı da sunuyoruz.

10- Sorun Yaşadığımda Nasıl Destek Alırım?

Click Akademi’nin genç ve dinamik eğitim danışmanı kadrosuna istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Aslıhan Doktoroğlu

1995 Boğaziçi Üniversitesi Kimya Bölümü mezuniyetinden sonra 15 sene kurumsal firmalarda pazarlama, iletişim ve eğitim alanlarında yöneticilik yaptı. 1998’de Marmara Üniversitesinden Pedagojik formasyon aldı. TEGV ve Çekmeköy Gönüllüleri Derneği’nde aktif görev aldı.

2010 yılından itibaren kişisel gelişim, nefes ve astroloji eğitimleri aldı. Oğuzhan Ceyhan Astroloji Akademisi İleri Astroloji Eğitimi ve Sinem Leyla Sinastri ve Psikolojik Astroloji Eğitimini tamamladı.

Milliyet Pembe Nar’da ve kendi sayfasında köşe yazarlığına devam etmekte, çeşitli Astroloji eğitimleri, bireysel Astrolojik danışmanlık ve workshoplar vermektedir.

BAŞVUR
BAŞVURU / KAYIT FORMU


  Giriş Yap